AZznačky

Kdo vám levně pronajme či prodá dopravní značení?

Dopravní značení je specifický sortiment, na který běžně nenatrefíte, a to ani ve velkých hobby-marketech, kde lze sehnat téměř vše. Tak kde se po značkách poohlédnout? U specializovaného prodejce AZznačky – firma nabízí prodej a pronájem svislých dopravních značek, realizaci vodorovného značení a mimo jiné také DIO (projekty dopravního značení). 

Všechny druhy značek na jednom místě

Firma AZznačky nabízí ucelený sortiment svislého značení. Zahrnuje příkazové, zákazové, výstražné, informativní a další značky včetně dodatkových tabulek. Značení samozřejmě odpovídá současným normám a je v souladu s platnou legislativou (zákon č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích).

pronájem dopravního značení

Na své si přijdou zájemci o pořízení vlastního i o pronájem dopravního značení. AZznačky mimo jiné nabízí také dopravní zrcadla, parkovací zábrany a zpomalovací pruhy.

Vodorovné dopravní značení ve vysoce kvalitním provedení

Technici z AZznačky se zabývají realizací vodorovného dopravního značení, se kterou mají dlouholeté zkušenosti. Díky špičkovým barvám a moderním technologickým postupům garantují vysoce kvalitní provedení. Na seznamu referencí najdete vodorovné značení v průmyslových areálech a obchodních zónách, na podzemních parkovacích plochách a samozřejmě i na silnicích.

ceník dopravního značení

Zákazník je rovnocenný partner

Preferujete spolupráci se spolehlivým dodavatelem, pro kterého budete stejně důležitým klientem jako ostatní, a to bez ohledu na velikost zakázky? AZznačky dbá na proklientský přístup a vždy se snaží o cenově dostupné řešení. Zároveň umožňuje nepřetržitý monitoring průběhu zakázky prostřednictvím systému Venzeo.

Bližší informace a ceník dopravního značení najdete na www.azznacky.cz.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *