29.9.2020

autopotah na míru

Pořídili jste ojeté auto z autobazaru a rádi byste inovovali jeho interiér? Váš nový vůz můžete vybavit kvalitními přesnými autopotahy na míru od Vopi. Aktuální portfolio e-shopu společnosti Vopi najdete zde www.vopi.cz/autokoberce/.

Autopotahy na míru dodají Vašemu cestování jedinečný komfort

Firma Vopi je předním výrobcem a dodavatelem doplňků do interiéru automobilů včetně kvalitních autopotahů a pečlivě ušitých autokoberců. Autopotahy na míru je možné vybírat v e-shopu společnosti Vopi z nejrůznějších barev, materiálů i motivů. Všechny nabízené autopotahy jsou vyráběny v České republice a splňují veškerá bezpečnostní kritéria. S autopotahy od Vopi Vás bude řízení bavit mnohem více než doposud. Díky autopotahům na míru si užijete řízení také na větší vzdálenosti. Přesné autopotahy jsou u řidičů oblíbené pro schopnost perfektně kopírovat tvar sedadel. Autopotahy od Vopi jsou nejen vyrobené z kvalitních materiálů, ale rovněž velmi pohodlné. Přispívá k tomu zejména podvrstvení molitanem nebo vatelínem a opatření mřížkou. Údržba těchto autopotahů je velmi snadná. S autopotahy od Vopi budete chránit interiér Vašeho auta před znečištěním i opotřebením.

Gumové autokoberce ochrání interiér Vašeho auta před nejrůznějšími nečistotami

Interiér každého motorového vozu před nánosy špíny a nejrůznějších nečistot chrání také autokoberce. V sortimentu zboží společnosti Vopi naleznete, jak textilní, tak gumové autokoberce. Gumové autokoberce můžete vybírat z různých barevných variant. Kromě tradiční černé najdete v nabídkovém katalogu také šedou a béžovou barvu. Díky tomu můžete sladit celý interiér auta do jednoho odstínu barvy a cítit se ve vlastním vozu jako v bavlnce. Společnost Vopi umožňuje svým klientům u přesných autokoberců nechat si na následující straně zvolit značku a typ jejich auta. Za příznivou cenu zde můžete pořídit nejen autokoberce do osobních aut, ale také do kamionů.

Sdílet článek

Auta

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *