autopotahy na míru

Jak dětem zpříjemnit cestování?

Máte před sebou dlouhou cestu autem a chcete, aby byla pro všechny členy posádky co nejpříjemnější? V dnešní době už je takřka samozřejmostí používání klimatizace, a to nejen při delších cestách.

Omezte nepříjemné sluneční záření

Klimatizaci jsme se naučili používat takřka při dosednutí za volant. Jenomže ani ta nejlepší klimatizace nedokáže zabránit pronikání nepříjemných slunečních paprsků do vozu. Zejména při západu slunce umí být tyto paprsky pichlavé a zejména pro děti na zadních sedačkách velmi obtěžující. Tím nejjednodušším způsobem a zároveň i nejrychlejším a nejlevnějším je pořízení slunečních clon. Ty můžete zakoupit na většině čerpacích stanic či v nákupních centrech. Je jen na vás, zda zvolíte obyčejné jednobarevné nebo uděláte dětem radost a vyberete clony s motivem oblíbených pohádkových hrdinů. Výhodou těchto clon je snadná a rychlá manipulace. Proto se hodí zejména pro ty, které ostré slunce překvapí cestou. Jestliže plánujete sluneční clony používat pravidelně, pak se vyplatí investovat do kvalitnějších clon. Ty seženete na stránkách firmy Vopi. Čím se liší sluneční clona do auta od Vopi od těch, které koupíte kdekoliv po cestě? Jsou na míru. Můžete si tak být jistí, že budou přesně sedět tvaru vašich oken. Můžete si objednat buď celou sadu čítající 5 ks nebo pouze ty, které vám chybí.

Autopotahy, které sedí

Kromě slunečních clon si zde svůj vůz můžete vylepšit také novými autopotahy na míru. Ty si velmi snadno navrhnete v jednoduchém konfigurátoru, kde si můžete zvolit druh, barvu, vzor látky. Všechny autopotahy jsou vyráběny tak, aby zcela přesně odpovídaly danému modelu vozu. Díky tomu je zaručena maximální bezpečnost nejen řidiče, ale také všech cestujících osob. Jestliže potřebujete autopotahy jen nárazově, jako ochranu autosedaček například při stěhování nebo převozu domácích mazlíčků, pak si jistě vyberete také z kategorie univerzálních autopotahů.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *