Škoda Scala

Škoda Scala je skutečným elegánem českých silnic

Poprvé byla představena v Izraeli v závěru roku 2018 a od té doby si získala tisíce fanoušků nejen na tuzemských silnicích. Model Scala se řadí do nižší střední třídy a posbíral také řadu mezinárodních ocenění.

Pokud máte rádi osvědčenou klasiku, ale také si potrpíte na modernější design, je to právě kousek z dílny Jozefa Kabaně, který by mohl připoutat vaši zaslouženou pozornost. Co zahrnuje standardní výbava vozu? Nový majitel se může těšit na řadu zajímavých věcí, pojďme si je tedy postupně představit.

Asistenti se hodí na dlouhých cestách

Samozřejmě, asistent rozjezdu do kopce a hlídač jízdního pruhu, to jsou dva spojenci nejen tehdy, když se vydáte na zahraniční dovolenou. Škoda Scala má v základní výbavě šestnáctipalcová ocelová kola, praktickou loketní opěrku s Jumbo boxem a podélně i výškově nastavitelný volant pro ještě větší pohodlí na cestách. 

O bezpečnost se také stará šestice airbagů a centrální zamykání s dálkovým ovládáním. Ve výbavě Style jistě řidiči ocení světelný a dešťový senzor, připraveno je také osm reproduktorů pro příjemný hudební doprovod služebních cest. A objem zavazadlového prostoru? Dočkáte se 467, respektive 1 410 litrů, což je pro víkend na rodinné chatě nebo průměrný nákup určitě více než dostačující kapacita. Velmi praktické jsou v základu i čtyři konektory USB-C.

Velmi tiché, i když šlápnete do pedálů

Nezáleží na tom, jak rychle jedete – odhlučnění se totiž povedlo na výbornou a čeká na vás tedy velmi tiché auto, kdy se v kabině budete moci soustředit jen na řízení a nebude vás tak vůbec rušit drnčení motoru. 

Škoda Scala ceník

Škoda Scala ceník umí také příjemně překvapit, základní cena začíná těsně pod hranicí 400 tisíc korun. Je ale jasné, že pokud chcete další výbavu, budete si muset ještě připlatit.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *