Honda CR-V a její přednosti

Nová Honda CR-V se může chlubit mnohými přednostmi. Vybavena je motorem třetí generace a nabízí více pohodlí, luxusu a dynamické jízdy. Tím si tento automobil posiluje své postavení na trhu s SUV automobily. Cena automobilu Honda CR-V v základní výbavě začíná na 800 000 Kč.

Je možnost, jak získat CR-V levněji

Výkup vozidel však také tvrdí, že cena automobilu se má do 2 let snížit až o 200 000 Kč. To znamená, že ojetý automobil si můžete koupit levněji. Honda CR-V má velice vyspělé bezpečnostní systémy, a proto se řadí mezi nejbezpečnější automobily na silnicích.

Jak funguje adaptivní tempomat?

Mezi přednosti automobilu Honda CR-V patří také adaptivní tempomat, který udržuje bezpečnou vzdálenost za automobilem jedoucím před vámi. Adaptivní tempomat tak začne automaticky brzdit, i když si nevšimnete náhlého zpomalení vozidla před vámi.

Exteriér automobilu Honda CR-V

Honda CR-V je mírně zakulacený. I zadní postranní okno automobilu Honda CR-V představuje sportovní kupé, které má robustní čelní styl, kde je umístěné i dvojité mřížování. Velkou novinkou jsou také pneumatiky na automobilu, které výrazně snižují jeho spotřebu.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *