Honda Jazz Si

Honda Jazz Si – je v tomto automobilu opravdu skrytá hudba?

Honda Jazz Si sice není sportovním automobilem a při jízdě působí trošku těžkopádně, ale vztah k hudbě se tomuto automobilu zapřít nedá. Automobil Honda Jazz Si můžete zakoupit za 420 000 Kč. Výkup aut tvrdí, že cena tohoto automobilu je v porovnání s jinými cenami příliš vysoká.

Honda Jazz Si levněji

Výkup vozidel dále dodává, že cena automobilu Honda Jazz Si jde snížit pouze tak, když si na tento automobil několik let počkáte. Ojetý automobil může mít za 4 roky nižší cenu až o 200 000 Kč. Honda Jazz Si má výborný podvozek, ale motor není příliš výkonný na to, aby bylo auto rychlostně pružnější.

Honda Jazz Si – nehezký vzhled a špatný výkon

Milovníci hudby opravdu vidí v automobilu Honda Jazz Si hudbu. Odpůrci však tvrdí, že k automobilu patří jen nálepka Si. Oproti minulé verze Hondy Jazz Si zůstává podvozek, motor a 16tipalcová alu kola stejná. Z toho důvodu se tak příliš nezměnil vzhled a ani výkon automobilu Honda Jazz Si.

Drobné úpravy automobilu Honda Jazz Si

Drobných úprav si všimnete až za velice dlouhou dobu. Jedná se především o chromovanou přední masku a malé křídlo na zádi. Motory si můžete vybrat o objemu 1,2 litrů nebo 1,4 litrů. Pneumatikyautomobilu Honda Jazz Si jsou velice vyspělé, a proto snižují spotřebu a zlepšují jízdu.

Honda Civic 2013

Seznamte se trochu s novým modelem automobilu Honda Civic 2013. Co vás asi zaujme nejvíce a jako první, je využití nové technologie Earth Dreams Technology u motoru, díky čemuž dochází k velikému snížení spotřeby a vy tak dosti ušetříte. Nová Honda Civic nabízí úspornou spotřebu již od neuvěřitelných 3,6 l na sto kilometrů, což je opravdu revoluční fakt, vzhledem k tomu, že obsah motoru je 1,6. Jedná se o naftový pohon.

Exteriér, který pohladí oko

Nová Honda Civic působí opravdu futuristicky a ladně. Křivky vozu jsou zaoblené a vše na sebe navazuje naprosto plynule. Krátné zadní křídlo má vysoce aerodynamické vlastnosti, stejně jako celková konstrukce vozu. Hondu Civic 2013 si rozhodně nespletete. Celkový vzhled je tedy spíše sportovní, nežli rodinný. Zrcátka jsou malá a nenápadná a splývají dokonale s vozem, stejně jako stylová okna a skla.

Interiér překvapí

Interiér Hondy Civic je překvapivě bohatě vybaven. Zavazadlový prostor nabízí prostor 467 l, to je základní verze, ale lze dosáhnout až nějakých 1400 l, pokud sklopíte zadní sedačky. Na co nelze zapomenout je další novinka, bezpečnostní systém ADAS, který disponuje adaptivním tempomatem pro zmírnění možných následků dopravní nehody. Inženýři od Hondy si dali velmi záležet na palubní desce, která vás doslova obklopí a je velice přehledná. Celý vnitřek auta je ergonomický, v čele s pohodlnou sedačkou, která se dokonale přizpůsobí. Na všechny ukazatele a budíky je krásně vidět.

Výkon a nízká spotřeba

Poměr výkonu a spotřeby je u vozu Honda Civic 2013, naprosto dokonalý. Při spotřebě maximálně 4l na 100km je výkon 88 KW a točivý moment 300 Nm a je trochu záhadou, jak se toto japonským výrobcům podařilo. Nová technologie Earth Dreams Technology se jistě významnou měrou podílí na tom, že v současnosti je Honda Civic 2013 vozidlem s nějlepším poměrem výkon/cena/spotřeba

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *