škola smyku

Řiďte bezpečně za každých podmínek

Zimní období je pro mnoho řidičů strašákem. Oproti létu, kdy je mohou na silnicích překvapit jen nenadále průtrže mračen nebo zapadající slunce, představuje zimní období mnohem více nástrah.

Nenechte se zaskočit zimou

Už z kraje podzimu mohou řidiče překvapit přízemní mrazíky, časté dešťové přeháňky, později pak led a sníh v souvislých vrstvách. Řidiči musí v tomto období věnovat mnohem více pozornosti řízení. Mnohdy je může zledovatělá plocha náhle překvapit a ne každý ví, jak správně v takové situaci zareagovat. Autoškola vás naučí, jak se chovat v provozu, ale krizové situace se naučíte precizně zvládat jedině ve škole smyku. Škola smyku vás naučí, jak předvídat nenadálé situace, jak na ně rychle, ale přitom s rozvahou a klidem reagovat, abyste neohrozili zdraví své ani ostatních účastníků silničního provozu. Školu smyku je možné v České republice absolvovat hned na několika speciálních polygonech, které disponují nejmodernějším technickým vybavením, které dokáže reálně simulovat nebezpečné situace jako je jízda na různých typech povrchů, vyhýbání se překážkám, smyk. Záleží jen na vás, která lokalita je vám nejbližší. Mezi nejvyhledávanější patří škola smyku Vysoké Mýto. Poukaz na tento kurz zakoupíte na stránkách www.firmanazazitky.cz/skola-smyku. Je možné, že vás zde zaujme i další nabídka motoristických zážitků a s největší pravděpodobností se nebude jednat o projížďku v běžném voze.

Jízda v BVP

Kromě závodních a luxusních vozů je zde také možnost absolvovat projížďku v BVP, což je opravdu jedinečný zážitek. Navíc v této variantě máte také možnost vyzkoušet si střelbu z legendární útočné pušky AK-47. Tímto zážitkem jistě splníte sen nejednomu muži, který si jako malý přál být vojákem. Na vlastní kůži si budete moci vyzkoušet výborné manévrovací schopnosti bojových vozidel pěchoty.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *