mytí aut

Připravte váš vůz na zimu

Pokud patříte ke skupině lidí, kteří na dovolenou vyráží nejraději vlastním vozem a užívají si tak nezávislosti a pohodlí, pak má váš automobil po uplynulém létě za sebou jistě tisíce najetých kilometrů. Takový výkon už si zaslouží náležitou péči, odborné ošetření a přípravu na zimu, aby vás ani na dalších cestách nezklamal.

Kromě běžné kontroly v autoservisu a doplnění chybějících kapalin byste měli věnovat pozornost také péči o interiér vozu a karoserii. Jste-li toho názoru, že návštěva automyčky je pro vás zbytečnou investicí a stejného výsledku dosáhnete doma, pak jste na omylu. Nejen, že jsou automyčky ekonomičtějším a profesionálnějším řešením, ale zároveň se vyhnete možné pokutě, která vám při mytí auta na zahradě nebo před domem hrozí. Navíc každý opravdu zodpovědný majitel vozu si je dobře vědom, že stejně kvalitní péče, jako nabízejí automyčky, nikdy svépomocným umýváním nedosáhne.

Skutečnými profesionály v oblasti mytí aut je společnost BKF CarWash, která se již přes dvě desetiletí specializuje na systémy čištění vozidel. Navíc nepůsobí jen v České republice, ale i v řadě dalších evropských států. I na cestách se tak můžete spolehnout na kvalitu, na kterou jste zvyklí. Kromě nejmodernějších samoobslužných zařízení nabízí také vysoce kvalitní portálové myčky, kde si z pěti různých programů vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Záleží jen na vás, kterému typu automyčky dáte přednost.

Ať už si vyberete kteroukoliv variantu mytí automobilu, můžete si být jisti, že váš vůz bude ošetřen těmi nejšetrnějšími metodami bez rizika poškození laku. Nabídku používaných chemikálií i všech produktů najdete na stránkách bkfcarwash.cz. U BKF CarWash se nemusíte obávat zastaralých technologií, jelikož jednotlivé komponenty jsou neustále inovovány a zlepšovány.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *