Honda Civic Tourer

Honda Civic Tourer je sportovní model, jedná se o spojení modelu Civic s rámem modelu Tourer. Aerodynamičnost je dosažena jak samotným tvarem vozidla, tak i tvarem oken (tzv. plovoucí střecha přibližuje okolí a zajišťují skvělou viditelnost).

Sportovní design a zároveň větší bezpečnost zadní části vozu podtrhují koncová a brzdová LED světla. Konstruktéři zajistili snadnou ovladatelnost vozu s rychlými reakcemi a vylepšenou kontrolu nad vozidlem. Pohodlnost zajišťují příjemná sedadla Magic Seat (jejichž sklopením zvětšíte zavazadlový prostor až na 1600 l), stejně tak adaptivní tlumiče, které vám zabrání cítit nerovnost vozovky (jsou součástí volitelné výbavy vozu, můžete si vybrat ze tří nastavení – normální, komfortní či dynamické).

Motory

Vybírat můžete ze tří verzí motoru s pětistupňovou převodovkou:

  • 8 zážehový motor s manuální převodovkou, spotřebou 6,2-6,4 l/100 km a výkonem 104 kW,
  • 8 zážehový motor s automatickou převodovkou, spotřebou 6,5 – 6,5 l/100 km a výkonem 104 kW,
  • Nejmodernější, nejlehčí a nejtišší vznětový motor ve své třídě: 1.6 s manuální převodovkou, spotřebou 3,9 l/100 km a výkonem 88 kW.

Ještě nižší spotřeby můžete dosáhnout s pomocí systému Eco Assist, který vám ukazuje aktuální spotřebu. Stejně jako v nové verzi Honda Civic má i Tourer systém kontrolky řazení, který vás upozorní na to, kdy je potřeba přeřadit.

Pokud chcete ještě lepší vůz, vyberte si některé z volitelné výbavy

  • Pro usnadnění parkování jistě oceníte sadu pomocné parkovací kamery, která vám zobrazí pohled zadní kamery, takže budete mít přehled o tom, co je za vaším vozem.
  • Objednat si můžete i parkovací senzory, s pomocí kterých zaparkujete i na těch nejméně přehledných místech. Celkem osm senzorů signalizuje pomocí hlasitosti zvukového signálu, jak daleko jste od překážky.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *