Hybridní sportovní Honda CR-Z je volbou do budoucnosti

Ekologie je jednou z hlavních priorit většiny automobilových společností. Společnost Honda je si toho naprosto jednoznačně vědoma, a proto se zabývá výrobou modelů, které životní prostředí zatěžují co nejméně. Jedním z nich je naprosto unikátní automobil Honda CR-Z.

Dokonale hybridní vůz Honda

Jedná se o vůz fungující na základě hybridních technologií. Spojuje v sobě technologii efektivně pracujícího benzinového motoru a elektrického hybridního pohonu. Karoserie tohoto automobilu je charakteristická nízkým vedením linie kapoty a velmi výraznou šířkou. Ta je schopna automobilu dodat poměrně atletický vzhled. Typické jsou pochopitelně klasické prvky značky Honda, mezi které řadíme třeba dělené sklo u dveří v zavazadlovém prostoru anebo mírně skloněná střecha.

Vybavenost vozu Honda CR-Z je komfortní

Převodovka v tomto vozu je manuální a obsahuje celkově šest stupňů rychlosti. Motor disponuje objemem 1,5 litru a jde o čtyřválec. Výkon motoru činí 91 kW. Díky přítomnosti elektromotoru je schopna Honda CR-Z vládnout poměrně méně tradiční křivkou točivého momentu. Maximum tohoto momentu je k dispozici již při rychlosti 1500 otáček za jednu minutu. Honda CR-Z má motor s celkem třemi režimy. Ten je schopen poskytnout mnohem více možností při řízení tohoto vozu. Tři režimy poskytují hned několik různých možností. Zvolit lze například režim s nízkou spotřebou, režim, který klade důraz na maximální rychlost anebo jakási kombinace těchto režimů, která má poskytnout co největší komfort z jízdy.

Šetřete životní prostředí

Evropský model tohoto vozu je vybaven světlomety pro svícení ve dne, které v sobě mají zabudováno celkemosm LED diod. Ty jsou schopny velmi dobře zdůraznit celou spodní část světlometů. U evropské verze jsou k dispozici také přední mlhové světlomety. Interiér je vybaven mimo jiné také 3D displeji. Vypadá na pohled velmi futuristicky.

Prohlédnout si dokonalost tohoto vozu můžete přímo na našich stránkách:

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *